Nadal bez wygranej na wiosnę

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /home/users/h1156147/public_html/mechanik.bobolice.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /home/users/h1156147/public_html/mechanik.bobolice.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /home/users/h1156147/public_html/mechanik.bobolice.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /home/users/h1156147/public_html/mechanik.bobolice.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/h1156147/public_html/mechanik.bobolice.pl/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 263

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/users/h1156147/public_html/mechanik.bobolice.pl/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 184

Niestety po czterech rozegranych rundach na wiosnę, zespół seniorów pozostaje nadal bez wygranej.

Tym razem, dnia 2016-04-16, ulegliśmy na własnym boisku Lechowi Czaplinek 0:2 (0:0) Pozostaje wielki niedosyt ponieważ na taką porażkę absolutnie nie zasłużyliśmy. Mecz przez większość czasu był wyrównany, a chwilami można było nawet obserwować lekką naszą przewagę. Szczególnie pod koniec drugiej połowy, gdzie wydawało się, że zdobycie gola przez naszych chłopaków to tylko kwestia czasu. Nic takiego się nie wydarzyło, a wręcz odwrotnie. Goście wychodząc pod koniec meczu z jedną z nielicznych kontr (w tym okresie spotkania) zdobyli bramkę na 0:1. Stało się to w 89 minucie kiedy po faulu jednego z naszych obrońców karnego wykorzystał zawodnik gości. Druga bramka to już efekt tego, że zespół nasz próbował w doliczonym czasie doprowadzić do remisu i rzucił większość swoich sił na ofensywę, a Lech wykorzystał to w ostatniej akcji meczu.

Skład:
Szymecki Wojciech – Saganowski Mateusz, Zawół Adam (88′ Ułanowski Eryk), Subzda Jarosław, Sapiecho Bartłomiej – Krysztoforski Marcin (83′ Małyszek Dominik) Grześkowiak Wojciech (kpt), Staszkiewicz Arkadiusz (46′ Trusiło Łukasz), Jabłoński Krzysztof, Karpiński Jakub – Bielecki Adrian

Na wygraną pozostaje czekać nam do następnego meczu, który rozegramy w niedzielę 2016-04-17 w Karlinie z tamtejszym Sokołem. Zapraszamy serdecznie.