Ważne 3 punkty

W 9 kolejce KKO podejmowaliśmy w Bobolicach trzecią drużynę obecnych rozgrywek Iskrę Białogard. Spotkanie na tzw „szczycie” nie zawiodło i mogło usatysfakcjonować przybyłych kibiców.

Pierwsza połowa to koncertowa gra naszych zawodników. Szybko strzelone dwa gole (6 i 15′) i bramka zdobyta krótko przed przerwą (38′) oraz brak jakichkolwiek sytuacji strzeleckich Iskry oddaje obraz pierwszej połowy.

Wydawałoby się, że rzut karny wykorzystany już w 3 minucie drugiej połowy, dający nam prowadzenie 4:0 podciął skrzydła przyjezdnym. Nic bardziej mylnego. Od tej pory całkowicie zmienił się obraz gry. Nasza drużyna pewna wygranej, nie wiedzieć czemu cofnęła się do głębokiej defensywy, a Białogard zaczął coraz śmielej naciskać naszą obronę. Efektem tego były trzy szybko stracone bramki i w 64 minucie wynik brzmiał 4:3. Niewiele brakowało, żeby było 4:4, ale w 75 minucie zawodnik Iskry fatalnie przestrzelił mając przed sobą pustą bramkę. Całe szczęście od tego momentu przejęliśmy kontrolę nad wydarzeniami na boisku, a efektem tego była bramka na 5:3. Indywidualną akcją w polu karnym popisał się Michał Saganowski, który „zatańczył” z obrońcami Białogardzian i ostatecznie zagrał piłkę Adrianowi Bieleckiemu, któremu nie pozostało nic innego jak skierować ją obok bezradnego bramkarza do bramki.

Skład:

Pacholczyk Kamil – Gołombniak Remigiusz , Misztal Kazimierz, Majerczak Tomasz, Ornowski Jonatan – Krysztoforski Marcin, Balcer Dominik, Świecki Łukasz (63′ Staszkiewicz Arkadiusz), Jabłoński Krzysztof – Saganowski Michał (92′ Bortnik Łukasz), Bielecki Adrian

6′ 1:0 – Saganowski Michał
15′ 2:0 – Balcer Dominik
38′ 3:0 – Bielecki Adrian
48′ 4:0 – Krysztoforski Marcin (rzut karny, faul na Adrian Bielecki)
52′ 4:1 – Żakowski Marcin (Iskra)
57′ 4:2 – Jarzębski Łukasz (Iskra)
64′ 4:3 – Lisiak Krzysztof (Iskra)
92′ 5:3 – Bilecki Adrian (asysta Saganowski Michał)