Kategoria: Bez kategorii

Udany Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Bobolicach – dzieci zachwycone

                                                                        MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

1 grudnia 2018 roku po raz pierwszy w naszym obiekcie grupa nieformalna w składzie: Zbigniew Rewkowski, Dominika Kłos, Sara Krupka wraz z Patronem Miejsko-Gminnym Ludowym Klubem Sportowym „Mechanik” Bobolice oraz przy ogromnym wsparciu Gminy Bobolice zorganizowała otwarty MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO w ramach programu „Mikrodotacje 2018”. Continue reading „Udany Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Bobolicach – dzieci zachwycone”

Zebranie sprawozdawczo – wyborcze

Dnia 2016-03-04 w siedzibie firmy Behka Plast-Ifab odbyło się zebranie sprawozdawczo – wyborcze naszego stowarzyszenia. Już przed jego rozpoczęciem wiadomo było, że z funkcji prezesa oraz dalszej kandydatury (z powodów osobistych) zrezygnował obecny włodarz Wojciech Balcer. W spotkaniu uczestniczył Prezes Koszalińskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Maciejarz. Niestety w związku z wcześniej zaplanowanymi terminami w zebraniu nie mogła uczestniczyć zaproszona Pani Burmistrz Bobolic Mieczysława Brzoza. Continue reading „Zebranie sprawozdawczo – wyborcze”

Turniej juniorów

5 marca 2016 r., odbył się w Sianowie – już po raz trzydziesty czwarty w ogóle, a po raz siedemnasty jako powiatowy – Turniej Piłkarski Juniorów, organizowany rokrocznie od 1983 r. Od 1994 r. nosi on imię Jerzego Kowalskiego, nauczyciela i wychowawcy młodzieży, piłkarza i instruktora piłki nożnej, przybyłego do Sianowa w październiku 1945 r., zmarłego nagle 24 grudnia 1992 r. Continue reading „Turniej juniorów”