Pierwsza wygrana na wiosnę przed własną publicznością

Zajączkowy prezent dla kibiców zrobili piłkarze seniorów wygrywając pierwszy raz w meczu ligowym na wiosnę na własnym boisku.

W dzisiejszym spotkaniu pokonaliśmy pewnie Olimp Złocieniec 4:1 (1:1)

Cały mecz toczył się pod nasze dyktando, z jednym okresem ożywienia gości. Było to ostatnie 10 minut pierwszej połowy, zaraz po wyrównaniu na 1:1 w 35′. Całe szczęście w drugiej połowie wróciliśmy do gry i możemy zadowoleni spędzić święta w gronie rodzinnym.

W dzisiejszej rywalizacji dwie bramki głową zdobył Kazimierz Misztal po dośrodkowaniach Arkadiusza  Staszkiewicza oraz Marcina Krysztoforskiego z rzutu różnego. Trzecią bramkę dołożył Adrian Bielecki po indywidualnej akcji, a czwartą zaraz po wejściu na boisko, po strzale głową w 90 minucie dołożył Mateusz Saganowski. Tym razem asystą popisał się Krzysztof Jabłoński.

Skład:
Kamil Pacholczyk – Jarosław Subzda, Tomasz Majerczak, Marcin Piekarzewicz, Łukasz Bortnik – Arkadiusz Staszkiewicz (60′ Remigiusz Gołombniak), Mateusz Adamczyk, Krzysztof Jabłoński, Marcin Krysztoforski (80′ Łukasz Świecki), Kazimierz Misztal (85′ Mateusz Saganowski) – Adrian Bielecki (86′ Małyszek Dominik)

Strzelcy:
14′ 1:0 Misztal Kazimierz (asysta Staszkiewicz Arkadiusz)
35′ 1:1 Mateusz Kuc (Olimp Złocieniec)
68′ 2:1 Misztal Kazimierz (asysta Krysztoforski Marcin)
70′ 3:1 Bielecki Adrian
90′ 4:1 Saganowski Mateusz (asysta Jabłoński Krzysztof)

Następne dwa mecze rozegramy również na własnym boisku. Już w środę 2017-04-19 godz. 17:00 zapraszamy na mecz Pucharu Polski z Raselem Dygowo a w sobotę 2017-04-22 o 16:00 zagramy z Bałtykiem II Koszalin / GKS Świeszyno.